منو اصلی
ضوابط سه سازمان بیمه گر
آخرین مقالات من
پیوند های سایت
امکانات
*توجه: آمار بازدید به ازای هر شخص می باشد،
به این معنی که به ازای هرچندبار بازدید سایت در طول یک روز توسط یک نفر، به تعداد آمار بازدید فقط یکی اضافه می شود


افراد آنلاین: 1 نفر
بازدید امروز: 52 نفر
بازدید دیروز: 59 نفر
تعداد کل بازدید: 395622 نفر

مشاهده شماره خبر6825

عنوانمعاونت غذا و دارو برگزاری کمیسیونهای پروانه های بهداشتی در معاونت غذا و دارو
متن

نهمین و دهمین کمیسیون فنی و تخصصی پروانه های ساخت مواد غذایی و ظروف و بسته بندی فرآورده های بهداشتی و آرایشی در معاونت غذا و دارو تشکیل شد.

 

 

به گزارش ایفدانا-به نقل از روبط عمومی معاونت غذا و داروی قزوین کمیسیونهای فنی و تخصصی پروانه های ساخت مواد غذایی و ظروف و بسته بندی فرآورده های بهداشتی و آرایشی در معاونت غذا و دارو برگزار شد.

نهمین و دهمین کمیسیون فنی و تخصصی پروانه های ساخت مواد غذایی و ظروف و بسته بندی فرآورده های بهداشتی و آرایشی در معاونت غذا و دارو تشکیل شد.

جلسه شماره نه و ده کمیسیون صدور و تمدید پروانه های ساخت مواد غذایی و آشامیدنی و ظروف و بسته بندی و فرآورده های بهداشتی و آرایشی روزشنبه نوزده خرداد ماه سال جاری در دفتر مدیریت نظارت بر مواد غذایی و بهداشتی با حضور تمامی اعضا کمیسیون متشکل از معاون غذا و دارو ، مدیر نظارت بر مواد غذایی ، آرایشی و بهداشتی و مدیر آزمایشگاه کنترل کیفی مواد غذایی و بهداشتی ، اعضای هیئت علمی و کارشناسان تخصصی مذکور برگزار و پس از بحث و بررسی پرونده های موجود و مطابقت با ضوابط و استانداردهای مربوطه با صدور و تمدید تعداد15 فقره پروانه ساخت غذایی وظروف و همچنین 6 فقره پروانه ساخت بهداشتی و آرایشی موافقت بعمل آمد.

تاریخ درج1397:03:20
کلمات کلیدی
بازدید54
گروهاخبار عمومي