منو اصلی
ضوابط سه سازمان بیمه گر
آخرین مقالات من
پیوند های سایت
امکانات
*توجه: آمار بازدید به ازای هر شخص می باشد،
به این معنی که به ازای هرچندبار بازدید سایت در طول یک روز توسط یک نفر، به تعداد آمار بازدید فقط یکی اضافه می شود


افراد آنلاین: 1 نفر
بازدید امروز: 52 نفر
بازدید دیروز: 55 نفر
تعداد کل بازدید: 406985 نفر

مشاهده شماره خبر7374

عنوانانتقاد انجمن داروسازان از بی‌نظمی بیمه‌ها در پرداخت طلب داروخانه‌ها
متن

دبیر انجمن داروسازان ایران با ابراز نگرانی از آنچه که "بی‌نظمی بیمه‌ها در پرداخت مطالبات داروخانه‌ها" خواند، گفت: وقتی پیوستگی خدمات وجود دارد و داروخانه‌های سراسر کشور به صورت مرتب و بدون وقفه به مردم خدمات ارائه می‌کنند، چرا پرداخت‌های نظام بیمه بر اساس برنامه‌ریزی و منظم نیست؟

مهدی سجادی در گفت‌گو با ایسنا، درباره وضعیت مطالبات داروخانه‌ها از بیمه‌ها گفت: آخرین پرداختی‌های سازمان‌های بیمه‌گر، مربوط به آذر ماه سال گذشته است و این نگرانی وجود دارد که بازهم در چرخه طولانی شدن تاخیر مطالبات داروخانه‌ها گرفتار شویم.

سجادی تصریح کرد: بیمه سلامت اعلام کرده که پرداخت‌های فرودین ماه را در دستور کار خود دارد، این درحالی است که هنوز پرداختی‌های سال 97 را تسویه نکرده است.

دبیر انجمن داروسازان ایران ادامه داد: در بحث اقتصاد داروخانه، آنچه که اهمیت دارد آن است که نظم پرداخت‌ها مشخص و پایدار باشد و داروخانه‌ها بتوانند بر اساس آن، نظم مالی داروخانه را برقرار کنند؛ ولی متاسفانه سال‌ها است که نظام سلامت با بی‌نظمی‌های سازمان‌های بیمه‌گر کنار آمده است و واقعا این سوال وجود دارد که نظام سلامت تا چه زمانی می‌خواهد به این شکل ادامه مسیر دهد.

سجادی افزود: وقتی پیوستگی خدمات وجود دارد و داروخانه‌های سراسر کشور به صورت مرتب و بدون وقفه به مردم خدمات ارائه می‌کنند، چرا پرداخت‌های نظام بیمه بر اساس برنامه‌ریزی و منظم نیست؟

سجادی ادامه داد: گرفتاری‌های اقتصادی داروخانه‌ها بقدری است که داروسازان علاوه بر اینکه دغدغه مشکلات خود را دارند، نگران بی‌نظمی سازمان‌های بیمه‌گر و عدم ثبات مدیریتی در این سازمان‌ها هستند.

وی با اشاره به عدم ثبات مدیریتی در سازمان‌های بیمه‌گر اظهار داشت: متاسفانه به طور متوالی شاهد تغییرات مدیریتی در سازمان‌های بیمه‌گر هستیم و این موضوع سبب اخلال در پرداخت صورتحساب‌ها شده و داروسازان در این رابطه همواره دغدغه خاطر دارند که جابجایی‌های مدیران در سازمان‌های بیمه‌گر، اولویت‌های پرداخت‌ها را در سازمان‌های بیمه‌گر تغییر دهد.

تاریخ درج1398:03:13
کلمات کلیدی
بازدید33
گروهاخبار عمومي