منو اصلی
ضوابط سه سازمان بیمه گر
آخرین مقالات من
پیوند های سایت
امکانات
*توجه: آمار بازدید به ازای هر شخص می باشد،
به این معنی که به ازای هرچندبار بازدید سایت در طول یک روز توسط یک نفر، به تعداد آمار بازدید فقط یکی اضافه می شود


افراد آنلاین: 12 نفر
بازدید امروز: 199 نفر
بازدید دیروز: 735 نفر
تعداد کل بازدید: 621480 نفر

مشاهده شماره خبر7779

عنوانعوارض مرگبار واکسن تقلبی کرونا / فریب افراد سودجو را نخورید
متن

سخنگوی سازمان غذا و دارو گفت: فروش هرگونه واکسن با برچسب واکسن کرونا در ناصرخسرو و فضای مجازی تخلف بوده و استفاده از آنها عوارض جدی در پی دارد.

به گزارش ایفدانا و به نقل از خبرگزاری فارس، دکتر کیانوش جهانپور در خصوص برخی اخبار در خصوص فروش واکسن کرونا در بازار سیاه و ناصر خسرو گفت: افراد سودجو و فرصت طلب در بسیاری از کشورها اقدام به کلاه برداری در این زمنیه کردند که متاسفانه در کشور ما در بازار سیاه ناصرخسرو چنین شایعاتی دامن زده شد؛ اما اطلاعات میدانی نشان می‌دهد چنین موضوعی وجود ندارد و اگر کالایی با برچسب واکسن کرونا و آنفلوآنزا در بازار سیاه یا فضای مجازی به فروش رسید ؛ تقلبی است.
 

وی افزود: با توجه به اینکه زنجیره انتقال واکسن کرونا به کشور خاص است و تهیه این واکسن در بازارهای غیرر سمی اثربخشی ندارد و مصرف آنها منجر به عوارض جدی و مرگ خواهد شد لذا مردم توجه داشته باشند اقدام به تهیه داروهایی که از مبادی غیرررسمی وارد کشور شده است نکنند،  واکسن‌ها قطعا از طریق مبادی رسمی در اختیار مردم قرار خواهد گرفت.
 

جهانپور با بیان اینکه وزارت بهداشت بر این موضوع نظارت می‌کند گفت: وزارت بهداشت و نیروهای انتظامی و قضایی به تخلفات رسیدگی خواهند کرد، مردم چه در بازار داخل چه در خارج از کشور کالا را از مبادی غیررسمی تهیه نکنند./

تاریخ درج1399:10:19
کلمات کلیدی
بازدید259
گروهاخبار عمومي