منو اصلی
ضوابط سه سازمان بیمه گر
آخرین مقالات من
پیوند های سایت
امکانات
*توجه: آمار بازدید به ازای هر شخص می باشد،
به این معنی که به ازای هرچندبار بازدید سایت در طول یک روز توسط یک نفر، به تعداد آمار بازدید فقط یکی اضافه می شود


افراد آنلاین: 5 نفر
بازدید امروز: 232 نفر
بازدید دیروز: 401 نفر
تعداد کل بازدید: 935809 نفر

مشاهده شماره خبر7933

عنوانسهم قابل توجه صنعت پخش در GDP / اشتغال ۱۲۰ هزار نفر در حوزه پخش/حضور فعال شرکت‌های پخش فراورده‌های سلامت محور
متن

رئیس هیات مدیره انجمن ملی صنعت پخش ایران با اشاره به سهم قابل توجه صنعت پخش در GDP کشور بر لزوم نزدیکی دولت، دانشگاه و صنعت برای رشد این صنعت پخش تاکید کرد.

 

به گزارش ایفدانا، دکتر سهراب کارگر در مراسم ششمین نمایشگاه و کنفرانس بین المللی صنعت پخش ایران با اشاره به توانمندی‌های صنعت پخش در کشور اظهار کرد:  روزانه ۵ میلیون کالای تند مصرف(FMCG)  در سراسر نقاط کشور توزیع می‌شود که نشان دهنده گستردگی و بزرگی این صنعت است.


وی افزود: اگرچه صنایع بزرگی در کشور فعال هستند و صنعت پخش نیز یکی از بزرگترین صنایع کشور است اما شاید نقش صنعت پخش در GDP بسیار پررنگ‌تر باشد.


رئیس هیات مدیره انجمن ملی صنعت پخش ایران با اشاره به اهداف برگزاری این نمایشگاه و همایش اظهار کرد: این رویداد با دیدگاه توجه به نوآوری‌های صنعت پخش و شناسایی گلوگاه‌های آن برگزار می‌شود.

وی تصریح کرد: در جریان برگزاری این نمایشگاه و همایش علاوه بر توجه ویژه به فروش دیجیتال شاهد حضور شرکت‌های دانش بنیان در حوزه پخش هستیم که بسیار قابل توجه و ارزشمند است.


کارگر با تاکید بر لزوم ایجاد تغییر و نوآوری در حوزه صنعت پخش کشور گفت: در حاشیه برگزاری این همایش کارگاه‌هایی با محوریت تحول صنعت پخش در حوزه‌های مختلف برگزار خواهد شد.


وی اصلی‌ترین مشکلات صنعت پخش را عدم توجه به سرمایه‌گذاری، عدم وجود نظام مدون، عدم وجود متولی یکپارچه و ... عنوان کرد و افزود: در این همایش موضوعات ذکر شده بررسی و به ارائه راهکارهای مناسب پرداخته خواهد شد.

وی با بیان  اینکه تلاش می‌کنیم با دانش بتوانیم این صنعت را به جایگاه بهتری برسانیم، گفت: برای رشد و تعالی این صنعت باید حلقه‌های دولت، صنعت و دانشگاه را به یکدیگر نزدیک کنیم چرا که این سه ضلع می‌توانند گلوگاه‌ها را شناسایی و صنعت پخش را به جایگاه بهتری برسانند.لازم به ذکر است ششمین نمایشگاه و کنفرانس بین المللی صنعت پخش ایران از ۱۸ تا ۲۰ اردیبهشت در جزیره کیش برگزار می‌شود.

  •  گروه خبری : آخرین اخبار,دارو,غذا,طبیعی، سنتی و مکمل,آرایشی و بهداشتی
  •  کد خبر : 131650
تاریخ درج1403:02:20
کلمات کلیدی
بازدید74
گروهاخبار عمومي